BCC_01

Brit Care Cat


Brit Care řada krmiv pro kočky je hypoalergenní superprémiová strava obsahující čerstvé maso a potraviny s vysokým obsahem zdraví prospěšných látek. Milovníkům koček záleží na tom, aby jejich kočičkám strava chutnala a rovněž na kvalitním složení stravy. Nová Brit Care řada umí dobře uspokojit oba nároky.

Připravovaný redesign měl za úkol zachovat klíčové vizuální prvky značky, logotyp a barevné kódování. Úkolem agentury bylo komunikovat skvělou chuť krmiva, která je pro kočky a jejich majitele velmi důležitá. Zásadní změnou designu tedy byla akcentace a fine dining stylizace foodshotu, kterému dominuje maso, doplněné o další ingredience. Součástí obalů jsou také fotografie koček v relaxovaných polohách, které také napomáhají s odlišením jednotlivých druhů a s orientací spotřebitelů v celé řadě. Redesignem prošla jak řada suchého krmiva, tak i řada kapsiček a konzerv.

Na redesign obalů navazuje komunikační kampaň nazvaná DeliCATeria. Součástí kampaně jsou webové stránky, POS materiály i TV spoty.

Client: VAFO


Type:

Redesign


Date: April 12, 2022


BCC_03


BCC_02


BCC_Delicateria_02