Bohemilk_01

BOHEMILK Opočno


Jsme nadšeni, že můžeme představit náš nejnovější projekt, který jsme realizovali ve spolupráci s českým výrobcem mlékárenských produktů, společností Interlacto. Součástí zadání byl kompletní rebranding a konsolidace dosavadních značek Moravia Lacto, Bohemilk a Mlékárny Olešnice pod novou značku Bohemilk Opočno.

Tento projekt zahrnoval detailní úvodní průzkum českého mlékárenského trhu, poznání firemních hodnot a nastavení positioningu značky. Cílem bylo vytvořit identitu, která se výrazně odliší od konkurence a vyhne se komunikačním klišé, typickým pro mlékárenský segment. Aby byla nová značka úspěšná, museli jsme jí najít na trhu prostor, který zatím nikdo neobsadil. Příběh značky Bohemilk Opočno stojí na péči a cílí na všechny, kteří se s láskou starají o své blízké.

Jsme hrdí, že jsme mohli přispět k úspěšnému rebrandingu značky Bohemilk Opočno návrhem nového vizuálního stylu a grafiky obalů. Naším cílem bylo vytvořit design, který vychází z nově nastaveného positioningu značky a oslovuje běžné české mámy a jejich rodiny. Věříme, že naše práce pomůže značce Bohemilk Opočno stát se neodmyslitelnou a oblíbenou součástí českých domácností.

Klient: Interlacto


Druh zakázky:

Rebrendig

logo

obalový design


Datum: 5. května 2024


Bohemilk_04


Bohemilk_02